dzieci od 2 do 12 lat 25zł/os.z wyżywieniem 45zł/os.(śniadanie i obiadokolacja)

  dorośli 35zł/os. z wyżywieniem 60zł/os.(śniadanie i obiadokolacja) pokoje z łazienką

  dorośli 30zł/os. z wyżywieniem 55zł/os.(śniadanie i obiadokolacja) pokoje z umywalką (łazienka na korytarzu)

  przy pobycie na jedną dobę 40zł/os. z wyżywieniem 65zł/os.(śniadanie i obiadokolacja)

  śniadanie 12zł/os obiad 18zł/os

  jednorazowa opłata za psa 35zł

  organizujemy wszelakie imprezy okolicznościowe, konferencje itp. ceny tych omawiane są zawsze indywidualnie

   

 

Konto Bankowe

Ośrodek Wypoczynkowy "Wojtkówka",Wojtkówka 32,38-712 Wojtkowa

ING Bank Sląski S.A. 77 1050 1054 1000 0091 3511 6920

 

 

Regulamin rezerwacji

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Rezerwacji wstępnej należy dokonać telefonicznie. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% wartości planowanego pobytu. Wpłaty prosimy dokonać w terminie 3 dni od dokonanej rezerwacji telefonicznej. Brak potwierdzenia wpłaty w w/w terminie powoduje    automatyczną anulację rezerwacji.
W tytule przelewu prosimy o umieszczenie następujących informacji: ilość osób, termin pobytu, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.
Dokonując rezerwacji i podając ilość osób, proszę o uwzględnienie również dzieci.  W przypadku przyjazdu większej ilości niż zdeklarowano na przelewie, obiekt może odmówić zakwaterowania bez zwrotu zadatku.
Zadatek na rezerwację jest bezzwrotny, również w sytuacji, gdy Klient po przyjeździe na    miejsce stwierdzi, że warunki lokalowe nie odpowiadają jego oczekiwaniom. Na stronie internetowej zamieszczone są przykładowe zdjęcia pokoi. W przypadku wątpliwości Klient może poprosić o dodatkowe informacje na temat pokoju, w którym ma zostać zakwaterowany.
Wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza jednocześnie akceptację warunków niniejszego regulaminu oraz regulaminu ośrodka.

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.

YachtGuru - wynajem w Chorwacji Spływy kajakowe Krutynią Kajaki Krutynia wyprawy trekkingowe http://www.laflora.pl/ http://skyclinic.pl/
Copyright by www.wojtkowka-bieszczady.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.